Programzáró_NTP-SPEC-22- 0130

2023. június 13-án az NTP-SPEC-22- 0130 számú ” Példa-kép” komplex nemzetiségi hagyományápoló tehetségműhely pályázat programzáró kiállítására, zárórendezvényére került sor, melynek helyszíne a Kisnánai Szent Imre Általános Iskola volt. A programban részt vevő gyermekek szüleinek, a fenntartó, valamint érdeklődők számára a pályázati program prezentálása történt meg, megosztottuk az érdeklődőkkel a pályázat legfontosabb programjait, eseményeit, utazásokat, kirándulásokat, legérdekesebb élményeket.
Közös kézműves és táncfoglalkozáson vehettek részt a rendezvény résztvevői.
A pályázat 60 órás foglalkozásain készült produktumait egy kiállításon mutattuk be.
A program legnagyobb sikerét a közös főzés aratta, hiszen megmutathatták a pályázatban részt vevő tanulók és szüleik, hogy milyen fogásokat, ötleteket, sajátítottak el a nemzetiségi ételek készítése során.